Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Skoczkowie i biegacze narciarscy mają zapewnione finansowanie do 2022 roku. W piątek, 16 listopada 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja, podczas której podpisano umowę o przedłużeniu współpracy pomiędzy Grupą LOTOS S.A. i Polskim Związkiem Narciarskim. Już teraz to najdłuższy kontrakt sponsorski LOTOSU, ale też jeden z najdłuższych na polskim rynku.

W sobotę 10 listopada o 19.30 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Koncert dla Niepodległej. To wyjątkowe wydarzenie stanowi jeden z głównych punktów obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mecenasem koncertu jest Grupa LOTOS.

5 inspirujących spotkań w 5 polskich miastach, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018. Partnerem wydarzenia, które odbyło się w drugiej połowie października, była Grupa LOTOS.

O przyczynach zanieczyszczeń powietrza i roślinach „antysmogowych” rozmawiano 24 października podczas X Konferencji Ekologicznej w Jaśle. W wydarzeniu udział wzięli nauczyciele i uczniowie ze szkół powiatu jasielskiego, gorlickiego i strzyżowskiego oraz inni zainteresowani ochroną powietrza. Partnerem Głównym konferencji była Grupa LOTOS.

Mateusz A. Bonca, prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A. oraz Patryk Demski, wiceprezes zarządu ds. inwestycji i innowacji Grupy LOTOS S.A., wręczyli statuetki Architektów Rozwoju  podczas gali UN Day 2018, która odbyła się 15 października w Warszawie.

Grupa LOTOS podpisała list intencyjny z Lasami Państwowymi w sprawie współpracy przy realizacji projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych.

Globalna agencja ratingowa FTSE Russell, po przeprowadzeniu półrocznego przeglądu składu indeksów firm społecznie odpowiedzialnych, włączyła do indeksu FTSE4Good akcje Grupy LOTOS S.A.

Wszystkich fanów tenisa zapraszamy 9 września (niedziela) na PGE Narodowy w Warszawie. Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostanie 50 mini kortów oraz kort centralny, na którym zagrają najlepsi polscy tenisiści. Partnerem Głównym Narodowego Dnia Tenisa jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Grupa LOTOS S.A. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

Rekordowe wyniki finansowe, innowacyjne projekty oraz konsekwentne ograniczanie wpływu na środowisko – to tylko niektóre z osiągnięć 2017 roku zaprezentowane w najnowszym raporcie zintegrowanym Grupy Kapitałowej LOTOS. Gdański koncern już po raz dziewiąty podsumowuje efekty działalności biznesowej oraz swój wpływ na otoczenie społeczno-środowiskowe.

W najbliższą niedzielę, 26 sierpnia w muszli koncertowej przy sopockim molo, w godzinach 16:00- 22:00, wystąpią znani polscy i zagraniczni wykonawcy jazzowi. Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentują nowoczesne wykonania największych polskich kompozytorów, od Fryderyka Chopina po Krzysztofa Komedę.

Trwa wczytywanie...